OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Druga Niedziela zwykła 

20 stycznia 2019

wesele w Kanie1. W dniu dzisiejszym zapraszamy na spotkanie Świeckiego Zakonu Karmelitańskiego i czcicieli Matki Bożej Szkaplerznej. Rozpocznie się konferencją o godz. 14.00, następnie odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu, o godz. 15.00 sprawowana będzie Eucharystia z nieszporami zakończona nabożeństwem szkaplerznym.


2. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania zapraszamy dziś na godz. 17.30 do sali parafialnej, następnie na Mszę Świętą i spotkanie formacyjne.


3. Kończy się wizyta duszpasterska w rodzinach naszej parafii. Jutro odwiedzimy ro-dziny, które nie mogły przyjąć naszej posługi w wyznaczonych terminach. Pragnie-my już dziś bardzo serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyjęli nas w swoich rodzinnych domach. Dziękujemy Waszą za życzliwość, serdeczność i dobre słowo. Składamy podziękowanie za ofiary złożone na potrzeby remontowe przy naszym kościele.


4. W środę zapraszamy na nowennę

przed uroczystością świętego Józefa,

Patrona naszej wspólnoty parafialnej i zakonnej.


5. W piątek o godz. 19.00 „Grupa Chwały” serdecznie zaprasza na Mszę Święta z mo-dlitwą o uzdrowienie. Po Mszy Świętej odbędzie się Wieczór Uwielbienia Pana.


6. W przyszłą niedzielę w naszej parafii będzie gościł nasz współbrat o. Romana Her-noga, przełożony Domu Rekolekcyjno – Formacyjnego, budowanego w Zaniemyślu koło z Zwoli pod Poznaniem. Wygłosi homilie podczas Mszy Świętych. Po Mszach Świętych w kruchcie kościoła o. Roman będzie prosił o ofiary na dalszą budowę klasztoru w Zwoli.


7. Zachęcamy do wypełnienia ankiety skierowanej do wszystkich parafian. Wyniki ankiet zostaną wykorzystane w opracowaniach naukowych trwającego Synodu Archidiecezji Łódzkiej. Informacje na jej temat znajdują się na ulotkach wyłożonych na stoliku z gazetami oraz na stronie internetowej Archidiecezji Łódzkiej. Ankieta ma formę internetową i jest całkowicie anonimowa.

ankieta BANER 2

 

 

 

 

 

Piotr Bajorek OCD

Łódź

20 stycznia 2019